تولیدکننده بادام زمینی مخصوص کره گیری

بادام زمینی دارای فرآورده های متنوعی می باشد که یکی از مهمترین آنها کره می باشد که دارای طعمی مطلوب و خواص بی شماری می باشد. تولیدکننده مغز بادام برای سرفه مخصوص کره گیری را با کیفیت خیلی خوبی و میزان چربی بالایی ارائه می کند. تولید انبوهی از بادام زمینی برای کره گیری در نظر گرفته شده است زیرا تولید کره و فروش آن هم بازار خوبی دارد و با سود مناسبی به فروش می رسد.

بادام زمینی مخصوص کره گیری

چگونه کره بادام زمینی تولید کنیم؟

طعمی که کره بادام زمینی دارد از خود دانه تازه آن خوشمزه تر بوده و با انرژی بالایی همراه است. از این رو مردم بیشتر دوست دارند آن را در وعده صبحانه همراه با نان تست میل کنند. کره را می توان در داخل خانه نیز تولید نمود اگر بدانیم چگونه کره بادام زمینی تولید کنیم؟

برای ابتدای کار نیاز داریم تا مغز بادام برای لاغری مخصوص کره گیری را خریداری کنیم برای این کار باید به مراکز معتبری مراجعه نماییم. بعد از آنکه بادام زمینی را سفید کردیم باید آن را بوداده کنیم. می توان بر روی اجاق گاز یا بر درون مایکروفر این کار را با حرارت مناسب و در ده دقیقه به پایان برسانیم.

نباید رنگ بادام زمینی به کلی تغیر کند و فقط کمی کرم رنگ شود اگر دوست دارید کره را با طعم شور داشته باشید در حین بوداده شدن کمی نمک به آن بزنید. بعد از آنکه دانه خنک شد در داخل میکسر قرار می دهید. بعد از چند دقیقه به آرد تبدیل می شود. کار میکس کردن را ادامه می دهیم.

تا وقتی که آرد به حالت خمیری شکل در بیاید این کار را باید انجام داد. این کار ممکن است ده الی پانزده دقیقه به طول انجامد ولی در نهایت یک کره عالی خانگی خواهید داشت که از سلامت آن مطمئن هستید.

بادام زمینی مخصوص کره گیری

از کجا بادام زمینی مخصوص کره گیری را بخریم؟

برای خرید این نوع بادام زمینی کره گیری نیازی نیست راه دوری را طی کنید مقصد را درست انتخاب کرده اید ما در این سایت بهترین دانه های چرب و روغنی را به شما ارائه می کنیم که بتوانید برترین کره را با آن تولید کنید.

کشت و صنعت سعدی در صدد است برترین بادام زمینی را در بسته بندی مناسب به کارخانه های ارائه دهد که برای تولید کره اقدام می کنند. کارخانه ها می توانند برای خرید این محصول به صورت آنلاین با ما در تماس باشند. با شماره های تماسی که در اختیار شما قرار داده می شود با این مرکز در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.