زردآلو صادراتی مشکلات تنفسی شما را از بین می برد

اطلاعات زردآلو صادراتی راه های زیادی برای خشک کردن زردآلو وجود دارد برخی از کاربردی ترین روش ها در زیر توضیح داده شده است.

خشک کردن در آفتاب این روش یکی از روش های سنتی نگهداری مواد غذایی است و به دمای بالای 23 درجه سانتی گراد یا 73 درجه فارنهایت نیاز دارد.

ابتدا زردآلو را با دقت چیده و سپس شستشو می دهند تا سموم، کثیفی و آفات از پوست پاک شود سپس هسته ها را جدا کرده و میوه ها را به قطعات مساوی برش می دهند.

بعد، زردآلوها را روی یک ورقه پخت قرار می دهند آنها روی هم قرار نمی گیرند استفاده از بشقاب شیرینی پزی برای سهولت در نظافت توصیه می شود.

سپس زردآلوها را با پارچه مشبکی پوشانده و در آفتاب قرار می دهند پوشش از میوه در برابر آلودگی هوا و حشرات محافظت می کند.

مدت زمان خشک شدن در این روش 2 تا 4 روز می باشد برای جلوگیری از ریزش قطرات شبنم روی میوه، می توانید آنها را یک شبه داخل آن بیاورید.

فواید زردآلو عمدتاً به محتوای غنی ویتامین و مواد معدنی آن نسبت داده می شود فقط 100 گرم از این میوه نارنجی مایل به زرد 6 را برای شما فراهم می کند.

زردآلو کالری و کربوهیدرات بسیار کمی دارد یک میوه فقط 17 کالری و 4 گرم کربوهیدرات دارد و این خبر خوبی برای بیماران دیابتی است.

آنها به خوبی می توانند بخشی از رژیم غذایی دیابت باشند و فیبر موجود در آنها می تواند سطح قند خون را تنظیم کند.

زردآلو همچنین دارای شاخص گلیسمی پایینی است  به این معنی که تأثیر پایداری بر سطح قند خون شما دارد و سطح آن را خیلی سریع افزایش نمی دهد.

این میوه همچنین سرشار از ویتامین E است که به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و سطح قند خون را بهبود می بخشد.

بر اساس یک مطالعه اسپانیایی، آجیل و میوه‌های خشک یک مکمل سالم برای رژیم دیابت است. زردآلو، به عنوان میوه های خشک، بدون شک این کار را انجام می دهد.

کمک به مبارزه با التهاب نه تنها میوه، بلکه دانه ها نیز در تسکین التهاب موثر هستند.

در واقع، یک مطالعه حیوانی بیان می کند که چگونه عصاره روغن هسته زردآلو در برابر کولیت اولسراتیو که یک بیماری التهابی روده است محافظت می کند.

طبق گزارش بنیاد آرتریت، زردآلو سرشار از بتا کریپتوکسانتین است، یک ماده شیمیایی که می تواند از آرتروز و سایر اشکال التهابی آرتریت جلوگیری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.