مرکز عرضه بادام زمینی بدون پوست

بادام زمینی بدون پوست با برترین کیفیت در بازارهای کشور به فروش می رسند و توسط مرکز عرضه به صورت فله ای یا به صورت بسته بندی شده ارائه می گردد. در مراکز عرضه خرید معمولا در بسته بندی های عمده انجام می شود. این مرکز در تمامی سطح کشور می تواند فعالیت داشته باشد و کالا را به مشتریان خود ارائه کند که در مرغوبیت حرف اول را می زند.

بادام زمینی بدون پوست

بهترین کیفیت بادام زمینی بدون پوست

بادام زمینی از بهترین مغزها بوده که دارای املاح معدنی و مواد مغذی فراوانی است. به دلیل اینکه بادام زمینی همراه با غلاف در زیر خاک پنهان است هیچ آسیبی به بافت آن وارد نمی شود. بعد از آنکه این محصول برداشت شد در کارخانه غلاف آن کنده و پوست آن گرفته می شود و به صورت سفید شده خام یا بوداده با کیفیت مناسبی به بازار مصرف ارائه می گردد.

یکی از نشانه های کیفی این محصول طعم تازه آن است بادام زمینی بدون پوستی که کهنه باشد دارای طعم خوبی نبوده و گاهی کپک زدگی دارد اما نوع تازه آن هم مزه خوبی دارد و هیچ آلایندگی بر روی آن دیده نمی شود. از دیگر موارد کیفی که این خوراکی دارد این است که دارای دانه های درشتی است چون در کارخانه دانه های ریز را جدا می کنند.

تمامی این دانه ها سالم بوده و هیچ گونه شکستگی یا خورد شدگی در آن وجود ندارد. بهترین کیفیت بادام زمینی را در شرکت بزرگ کشت و صنعت سعدی خواهید دید که محصولی را به مرغوبیت عالی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. حتی این شرکت در بازارهای خارجی نیز فروش قابل توجهی را به خود اختصاص داده است زیرا بادامی که در این مرکز عرضه می شود از نظر کیفی نظیر ندارد.

بادام زمینی بدون پوست

فروش ارزان بادام زمینی بدون پوست بسته بندی

برترین بسته بندی را برای فروش این محصول کشاورزی در نظر گرفته ایم و آن را در بسته های ده الی پانزده کیلویی قرار داده ایم تا مشتریان بتوانند به خوبی این محصول را سفارش دهند. فروش ارزان این کالا را در این سایت به خوبی خواهید دید زیرا از تولید به مصرف آن را به فروش رسانیده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید. اگر دوست دارید در این زمینه فعالیت داشته و به کسب درآمدی برسید با ما در ارتباط باشید. خرید و فروش به طور کلی انجام می شود و به صورت آنلاین صورت می پذیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.